SANALİRA: SANALİRA TEKNOLOJİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
sanalira.com: SANALİRA web sitesini ifade eder.

Uygulama kullanıcılarının kullanım aşamasında Ad-Soyad, Telefon ve Açık Adres bilgilerini site yöneticilerine ulaştırmasını kapsar. sanalira.com ziyaretçilerin menfaatleri doğrultusunda, aşağıdaki etik kurallara bağlı kalacağını tahahhüt eder.

sanalira.com'a giriş yapan ve kullanmaya başlayan ziyaretçilerin iletişim bilgileri sadece site yöneticileri tarafından görülebilir, iletişim bilgileri yayına açık değildir. sanalira.com'da ödeme doldurmuş ziyaretçilerin iletişim bilgileri diğer kurumlarla ya da kişilerle hiçbir koşulda paylaşılmaz. sanalira.com'dan ve uygulamasını kullanan kullanıcılar ödemelerini uygulama içerisinden yapar. Bu ödeme formundan toplanan veriler site yöneticileri tarafından görüntülenmekte ve kesinlikle 3. Şahıslar ile paylaşılmamaktadır. sanalira.com üzerinden ödeme yapan kullanıcılar veya aktif üyeler beyan ettikleri bilgilerin doğru olduğunu kabul ederler. sanalira.com üzerinden yapılan e-posta bilgiledirmeleri "SANALİRA" başlıklı email ile yapılır. Bu nedenle ziyaretçi ve sipariş sahibi email gönderimini kabul etmiş sayılır.

SANALİRA marka, hüküm ve koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. SANALİRA üyeleri, ziyaretçileri ve ödeme işleminde bulunanlar bu hüküm ve koşulları kabul etmiş sayılır.

TUZLA V.D: 7430852885
MERSİS NO: 0743085288500001
+90 850 304 7172
[email protected]